BLANX HAMBAPASTA MED SENSITIVE TEETH 100ML

12,72 €
Данный товар закончился на складе

Тип товара
HAMBAPASTA
Количество в упаковке
100ML

Tootetutvustus, otstarve
BlanX Med valgendav hambapasta tundlikele hammastele.

Islandi samblikel põhinev õrnatoimelisi mikrokuulikesi sisaldav hambapasta taastab ohutult hammaste loomuliku valget värvi ja tugevdab tundlike hammaste emaili. Islandi samblik (Cetraria Islandica) ja Kare habesamblik (Usnea Barbata) takistavad pikemaks ajaks hambakatu tekkimist, ning pärsivad patogeensete mikroorganismide paljunemist, mis põhjustavad hammaste lagunemist ja igemepõletikke, seejuures säilitades suu kasulikku mikrofloorat. Lisaks sisaldab tundlike hammaste emaili tugevdavat toimeainet: hüdroksüapatiiti, kaaliumkloriidi ja naatriumfluoriidi. Toote valgendavat mitteabrasiivset toimet hambaemailile on teadlaste poolt kontrollitud ja tunnustatud. Mõõtke, kui valged on teie hambad pakendi sees oleva "BlanXometer"-ga!

Kasutamisjuhised
Kasutage kaks korda päevas nagu tavalist hambapastat.

Koostisosade loetelu (Ingredients)
Vesi, glütseriin, hüdraaditud ränidioksiid, sorbitool, kaaliumkloriid, PEG-32, ränidioksiid, naatriumkarboksümetüültselluloos, tsink-hüdroksüapatiit, naatriumlaurüülsulfaat, ksülitool, lõhnaained, Islandi käokõrva ekstrakt, tõelise habesambliku ekstrakt, naatriummonofluorofosfaat, naatriummüristoüülsarkosinaat, naatriummetüülkokoüültauraat, tsinktsitraat, piparmündiõli, naatriumfluoriid, naatriumsahhariin, mentool, anetool, titaandioksiid, bensüülalkohol, fenoksüetanool, metüülparabeen, propüülparabeen, eugenool, limoneen, CI 74260. Sisaldab 0,08% naatriumfluoriidi ja 0,4% naatriummonofluorofosfaati.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Tähelepanu! Kasutamiseks ainult täiskasvanutele. Ärge neelake toodet alla. Kui toote kasutamine põhjustab allergilisi reaktsioone, pöörduge kohe arsti poole. Ärge kasutage hambapastat, kui teie suuõõne limaskestal on haavu või marrastusi.

Säilitamistingimused
Hoida toatempemperatuuril.Pange tuubile iga kord pärast kasutamist kork peale tagasi, et toote tõhusus ja kasutustingimused paremini säiliksid

Netokogus
100 ml

Vastutav isik
Maaletooja: Baltic Business Partners OÜ; info@bbp.ee; Info tel.: +372 7 367 268. E-pood: www.suuhugieen.ee.

Päritoluriik
Itaalia
Write Your Own Review
You're reviewing:BLANX HAMBAPASTA MED SENSITIVE TEETH 100ML
Ваш рейтинг