IWHITE KOMPLEKT HAMMASTE VALGENDAMISEKS

33,49 €

33,49 €/шт.


Тип товара
KOMPLEKT

Tootetutvustus, otstarve
Naudi ilusat naeratust KOHE!
iWhite Instant on hammastele ohutu ja kiire toimega hammaste valgendamise vahend, mida on lihtne kasutada. Seda toodet tuleb kiire tulemuse saavutamiseks suus hoida ainult 20 minutit päevas, aitab muuta hambad kuni 8 tooni võrra valgemaks. Universaalse suuruse ja aktiivgeeliga täidetud vormid on hügieenilises pakendis. Unikaalne kaltsiumi tehnoloogia annab valgemad ja tugevamad hambad ilma vesinikperoksiidita. Optimaalse tulemuse saavutamiseks võib toodet kasutada viis päeva järjest. Mõju kestab mitu nädalat, sõltuvalt sellest mida süüakse ja juuakse. Kuna Instant iWhite on leebetoimeline saate hõlpsasti parandada tulemust 1-2 vormiga millal iganes soovite.

Kasutamisjuhised
Kasutusjuhend:
1. Enne igat kasutuskorda peske hambad.
2. Teie käed peavad olema puhtad ja kuivad.
3. Võtke kinnisest pakendist eeltäidetud vorm ja pange see kohe suhu nii, et geel kataks korralikult hambapinna. Ülemisi ja alumisi hambaid saab valgendada samal ajal.
4. Viige huuled tasakesi üle vormi kokku ja pange suu ettevaatlikult kinni. Ärge suruge hambaid liiga tugevasti kokku, kuna geel võib tulla vormist välja ja hammastest eemalduda.
5. Pärast 20 minuti möödumist võtke vorm suust ja visake kohe ära. Loputage geel hammastelt ja igemetelt õrnalt veega maha.

Tähelepanu!
iWhite Instant mõjutab vaid loomulikke hambaid ja ei ole soovitatav kasutada rasedatel, rinnaga toitmise ajal või alla 14-aastastel lastel.

Koostisosade loetelu (Ingredients)
Aqua, Hydrated Silica, Glycerin, Sorbitol, Hydroxyapatite, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Chondrus Crispus Powder, Lactic Acid, Phthalimido-peroxy-caproic Acid, Aroma, Sodium Levulinate, Sodium Citrate, Acrylates/Acrylamide Copolymer, Sodium Anisate, Sodium Fluoride, Mineral Oil, Xylitol, Potassium Acesulfame, Calcium Gluconate, Calcium Lactate, Polysorbate 85.
Sisaldab Sodium Fluoride (950 ppm F-).

Säilitamistingimused
Säilitamistingimused: Säilitada temperatuurivahemikus 2˚C - 25˚C, kuivas kohas, kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

Netokogus
10tk (10 x 0,8 g)

Vastutav isik
Sylphar nv
Turustaja Eestis: AS Sirowa Tallinn, Salve 2c, 11612 Tallinn.
Write Your Own Review
You're reviewing:IWHITE KOMPLEKT HAMMASTE VALGENDAMISEKS
Ваш рейтинг