KÕRVATROPID MACK'S PEHMEST VAHUST SAFESOUND ULTRA N5

6,32 €

0,63 €/шт.


Тип товара
KÕRVATROPID
Количество в упаковке
N5

Tootetutvustus, otstarve
Mack´s pehmest vahust kõrvatropid on väga mugavast ja kvaliteetsest materjalist, mis pakuvad maksimaalset mugavust, eriti magamise ajal.

Kasutamine magamisel, lasketiirus, õppimise ajal, motosporti vaadates ja teistes mürarikastes keskkondades, mis võivad kahjustada kuulmist.

Mürasummutus 32 dB.

Kasutamisjuhised
Rullige puhaste sõrmede vahel kokku kõrvatropi peenem osa. Võtke vastaskäega kõrva ülemisest otsast kinni ning tõstke veidi kõrva, et kuulmekanal muutuks sirgemaks. Lükake kõrvatropp ettevaatlikult kõrvakanalisse, soovitavalt kerge pöördega peenem osa ees. Hoidke kõrvatroppi paigal, kuni see paisub ja täidab kuulmekäigu.

Mitte kasutada üle 5 korra.

Kui toode määrdub või kaotab elastsuse on soovitatav võtta uus paar!

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Eemaldage kõrvatropp ettevaatlikult, kerge pöördega. Kiire eemaldamine võib kahjustada kuulmekile. Valesti paigaldamine vähendab kõrvatroppide efektiivsust, mis võib tuua kaasa kuulmise halvenemise või vigastuse. Soovitatav kasutada mitte üle 5 korra. Kui toode määrdub või kaotab elastsuse on soovitatav võtta uus paar. Hoida laste eest kättesaamatus kohas! Need kõrvatropid ei ole mürgised, kuid võivad tuua kaasa tõsised tagajärjed hingetorru sattumisel.

Seadme ja pakendi sisu
5 paari pehmest vahust kõrvatroppe.

Tootja või tootja volitatud esindaja
Volitatud esindaja: MEDIRON OÜ, Kadaka tee 133, 12915, Tallinn, Eesti. Email: info@mediron.ee

Päritoluriik
USA
Write Your Own Review
You're reviewing:KÕRVATROPID MACK'S PEHMEST VAHUST SAFESOUND ULTRA N5
Ваш рейтинг