NUK RÕNGASLUTT 1 BABY BLUE (LATEKS) 0-6 KUUD N2

8,49 €

4,25 €/шт.


Тип товара
LUTT
Количество в упаковке
N2

Tootetutvustus, otstarve
NUK BABY BLUE ortodontiline rõngaslutt (0-6 kuud, lateks), 2tk

Tootetutvustus:
NUK Baby Blue ortodontiline rõngaslutt
Lastele 0-6 elukuu vanusele, materjal: lateks.
Ortodontilise kujuga lutt aitab kaasa keele-, huulte-, ja lõualihaste arengule. Väga pehme ja elastne. BPA-vaba.
Juba enam kui 60 aastat tagasi ortodont prof. Balters ja hambaarst dr. Müller töötasid välja esimese ortodontilise luti. NUK imemislutid on loodusliku kujuga ja imiteerivad rinnanibu kuju imetamise ajal. NUK luti loomulik kuju aitab selle imemisel arendada keele, huulte ja lõualuu lihaseid – seega tagab ideaalse ettevalmistuse söömise ja rääkimise õppimiseks. NUK imemislutidel on spetsiaalne õhuava, mille kaudu õhk väljub, saamas jääb lutt ise pehmeks ega muuda oma kuju. NUK imemis- ja pudelilutid on akrediteeritud British Dental Health Foundation poolt.
Täiustatud NUK Kuju: 1) Veelgi lamedam, 2) Veelgi peenem, 3) Veelgi kitsam. Soovitatud meditsiiniliste ekspertide poolt* – 100% uuringus osalenud ortodontidest kinnitavad: puuduvad viltu kasvavad hambad või lõualuu kõrvalekalle*
(* Sõltumatu turu-uuring, 50 ortodonti, 50 ämmaemandat, 50 pediaatrit, Saksamaa, 2017).
95% beebidest võttis omaks*,
92% uuringus osalenud imetavatest emadest kinnitavad: ei sega rinnaga toitmist** (** Sõltumatu turu-uuring, 307 ema,
Saksamaa, 2017).

Oluline teave: Rinnaga toitmine on imikule parim.

Kasutamisjuhised
• Enne esmakordset kasutamist, keetke lutti 5 minutit. Kahjustuste vältimiseks jälgige, et veetase oleks anumas piisav. Hügieeni eesmärgil
tuleb enne järjekordset kasutamist lutti hoolikalt pesta/puhastada ning seejärel steriliseerida. Steriliseerimiseks soovitame kasutada NUK Steriliser.
• Hügieeni tagamiseks: pärast luti puhastamist ja/või steriliseerimist, tuleb lutti jäänud vedelik välja suruda ja lasta lutil peale pesemist, kuivada.
• Ei tohi pesta nõudepesumasinas kuna pesemisevahend võib kahjustada materjali.
• Luti steriliseerimine mikrolaineahjus: täitke lutikarbi mõlemad pooled 20 ml veega ja asetage sellesse lutt. Pange lutikarp kinni ja asetage 4 minutiks (võimsus 700-1000 W) mikrolaineahju. (Järgige mikrolaineahju kasutusjuhendit!). Jätke mikrolaineahi veel 5 minutiks suletuks. Tähelepanu: põletusoht jääb isegi 5 minutit pärast steriliseerimist! Kui vee kogus, võimsus või töötlemise aeg ei ole õige, võib see toodet kahjustada! Avage lutikarp ja valage sinna jäänud vesi välja. Jätke lutt kuivama avatud karbis. Enne kasutamist kontrollige, et lutt ei oleks liiga kuum!
Ärge jätke karpi väikelaste käeulatusse. NUK Lutikarp sobib ainult NUK luttide jaoks.
Viimane müügikuupäev: toodet võib kasutada 4 aasta jooksul alates pakendil märgitud valmistamise kuupäevast. Hoidke lutti hügieeniliselt puhtas ja kuivas kohas toatemperatuuril. Kaitsta otseste päkesekiirte eest.

Koostisosade loetelu
Materjal: lateks.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Hoiatused ja ettevaatusabinõud:
Sinu lapse ohutuse ja tervise huvides: HOIATUS!
• Kontrollige lutti iga kasutamise järel, eriti lapse hammaste lõikumise ajal. Venitage lutti igas suunas. Vähimategi rebendite või nähtava vananemise korral vahetage lutt välja.
•Kasutage ainult neid lutikette, mis vastavad ohutusnõudele EN 12586. Poomisohu vältimiseks ärge kinnitage kunagi luti külge paelu või nööre.
•Ärge jätke imemislutti otsese päikesevalguse/soojuse kätte või desinfitseerimis-vahendisse (steriliseerimislahus) kauemaks ettenäidatud ajast, kuna see võib lutti kahjustada.
•Harvadel üksikjuhtudel on võimalik, et laps paneb imememisluti tervenisti suhu. Kui see juhtub, ÄRGE SATTUGE PAANIKASSE! Tänu spetsiaalsele kujule ei ole võimalik lutti alla neelata ja spetsiaalsed avad luti plastikosas tagavad hingamiseks õhu. Võtke lutt väga õrnalt lapse suust välja.
• Ärge kastke lutti ravimite või magusainete sisse. See võib põhjustada kaariese teket (hamba lagunemine) lapse hambal.
• Ohutuse ja hügieeni eesmärgil vahetage lutt välja peale 1-2 kuud kasutamist. Isegi nähtavate vananemise jälgede puudumisel võib luti materjal kaotada oma omadused.
• Lutikarp: Lämbumise ohu vältimiseks ärge jätke karpi väikelaste käeulatusse.
• LATEKS-lutt: Valmistatud looduslikust kautšukist lateksist.

Säilitamisjuhised
Viimane müügikuupäev: toodet võib kasutada 4 aasta jooksul alates valmistamise kuupäevast, mis on märgitud pakendil.

Tootja
Tootja : Mapa GmbH
Maaletooja: German Products Estonia OÜ, Punane 16-312, 13619 Tallinn, Eesti, Tel. (+372) 6098030,
info@gpestonia.ee, www.gpestonia.ee

Päritoluriik
Saksamaa
Write Your Own Review
You're reviewing:NUK RÕNGASLUTT 1 BABY BLUE (LATEKS) 0-6 KUUD N2
Ваш рейтинг