Tootetutvustus, otstarve
Piimhappebakteriga (lactobacillus) kääritatud kaer ja hüaluroonhape muudavad naha pehmeks ja elastseks. Kanna puhtale nahale ja lase mõjuda 10-20 minutit. Loputa leige veega või niiske padjakesega, või lase maskil läbi öö nahal toimida. Kasuta 1–3 korda nädalas või siis kui tunned, et nahk vajab niisutust ja kosutust.
Kasutamisjuhised
Kanna puhtale nahale ja lase mõjuda 10-20 minutit. Eemalda mask veega või niiske vatitupsuga. Võib jätta ka üleöö näole – see toob esile kreemi niisutava ja rahustava toime. Korda intensiivkuurina 1-3 korda nädalas või vastavalt vajadusele seitse päeva.
Koostisosade loetelu (Ingredients)
Ingredients: Aqua, Vitis Vinifera Seed Oil (Viinirypäle/Grape), Avena Sativa Kernel Oil (Kaura/Oat), Squalane, Cetyl Alcohol, Sorbitan Olivate, Glycerin, Cetearyl Olivate, Lactobacillus/Avena Sativa Ferment Extract Filtrate (Kaura/Oat), Sodium PCA, Zinc Oxide, Inulin (Prebiotic), Alpha-Glucan Oligosaccharide (Prebiotic), Avena Sativa Kernel Extract (Kaura/Oat), Sodium Hyaluronate, Xylitol, Betaine, Tocopherol (Vitamin E), Caprylic/Capric Triglyceride, Olus Oil, Polyhydroxystearic Acid, Xanthan Gum, Phenethyl Alcohol, Parfum (Natural), Lactic Acid
Netokogus
50 ml
Vastutav isik
Scandinavian Brands OÜ
Päritoluriik
Soome