Energilisem sina!

Et olla osavam, tervem, ilusam ja rõõmsam, selleks on vaja energiat. Energiat saame ammutada ennekõike oma positiivsest mõttemaailmast, päikesest, hobidest, perest ..., kuid vahel jääb sellest puudu ja siis tuleb seda puudujääki korvata vitamiinidest ja mineraalainetest.

Uuendusliku toidulisandite brändi PROVISOR tootevalikust leiad peamised organismile vajalikud vitamiinid ja mineraalained, mis on sind aitamas siis, kui sa neid kõige enam vajad.

Provisori tootevalikust leiad muuhulgas liposoomsed ja diglütsinaadivormis toidulisandid. Liposoomsed toidulisandid on organismis erakordselt hea imendumisvõimega, sest liposoomid kaitsevad toimeainete aktiivsust ja imendumisvõimet maohappe ja ensüümide lagundava mõju eest. Samuti on diglütsinaadivormis toidulisandid organismi jaoks väga kõrge biosaadavusega. Liposoomsed ja diglütsinaadivormis toidulisandid sobivad eriti hästi seedeprobleemide ja toitainete imendumisraskustega inimestele.

Provisori vitamiinikummikommid on aga suurepärane lahendus toidulisandi manustamiseks inimestele, kelle jaoks on toidulisandite tarbimine keerukas – kas siis kiire elutempo, neelamisraskuse või lihtsalt unustamise tõttu.

Provisor on loodud hoole ja armastusega selleks, et olla igapäevaselt terve ja aktiivne.