BEPANTHEN EYE SILMATILGAD 0,5ML N20

13,48 €

0,67 €/шт.

Rõõm Kingitus

Telli vähemalt 49 € eest tooteid ning saad omale ostukorvis TASUTA kingituse kaasa valida!


Дозировка
0.5 ML
Тип товара
SILMATILGAD
Количество в упаковке
N20

Tootetutvustus, otstarve
Meditsiiniseade.
Bepanthen® Eye silmatilgad
naatriumhüaluronaat 0,15%
dekspantenool 2%

Bepanthen® Eye silmatilgad loovad steriilse, säilitusainevaba, viskoelastse, selge kaitsva kihi silma sarvkestale. Silmatilgad sisaldavad hüaluroonhappe naatriumisoola - naatriumhüaluronaati, mis tänu oma erilistele füüsikalistele omadustele loob ühtlase, stabiilse ja pikaajalise kaitsva kihi silma sarvkestale, mõjutamata seejuures nägemist. Lisaks sisaldavad Bepanthen® Eye silmatilgad provitamiini B5 (dekspantenool), mis tänu oma heale vettsiduvale võimele niisutab ja kaitseb silmi, samuti tugevdab dekspantenool naatriumhüaluronaadi niiskust siduvat toimet.
Naatriumhüaluronaati (stabiliseerib pisarakihti) ja dekspantenooli (toidab ja rahustab) sisaldavad silmatilgad kaitsevad ja niisutavad silma pinda ning muudavad selle libedamaks.

Sellega tagavad Bepanthen® Eye silmatilgad pikaajalise leevenduse kaebustele, mis on seotud:
mehaanilise rõhuga (nt kõvade või pehmete kontaktläätsede kasutamisel või silma diagnostiliste uuringute korral);
keskkonna mõjutustega (nt kliimaseadmed, tuul, jahe, kuiv või sigaretisuitsuga saastunud õhk);
suure koormusega silmadele (nt arvutiga või mikroskoobiga töötamine, pikaajaline sõidukijuhtimine).

Bepanthen® Eye silmatilgad ei sisalda säilitusaineid.  Bepanthen® Eye silmatilgad on väga hästi talutavad ka pikaajalisel kasutamisel. Bepanthen® Eye silmatilku sobib kasutada ka kontaktläätsede kandjatel.

Kasutamisjuhised
Rebige ribast üks üheannuseline pipett. Veenduge, et pipett ei ole kahjustunud. Avamiseks keerake (ärge tõmmake) pipeti lamedat otsa. Kallutage pead veidi tahapoole, vaadake üles ja tõmmake alumist laugu veidi silmamunast eemale. Tilgutage üks tilk silmalau ja silmamuna vahele moodustunud ?taskusse? 3?5 korda päevas. Võimaldamaks vedeliku ühtlast jaotumist silma pinnale, sulgege aeglaselt silmad.
Kui ebamugavustunne silmades süveneb või ei leevendu, konsulteerige oma silmaarstiga.

Koostisosade loetelu
Naatriumhüaluronaat 0,15%, dekspantenool 2%, naatriumkloriid, ühealuseline naatriumfosfaat, kahealuseline naatriumfosfaat, süstevesi.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Ärge kasutage toodet, kui üheannuseline pipett või kotike on kahjustunud. Ärge puudutage üheannuselise pipetiga silma. Ärge kasutage toodet, kui olete ülitundlik selle mis tahes koostisosade suhtes. Harvadel juhtudel võivad silmatilgad väga tundlike silmade korral põhjustada silmaärritust. Toode on ainult ühekordseks kasutamiseks. Bepanthen® Eye silmatilgad ei sisalda säilitusaineid, seetõttu tuleb pärast pipeti avamist kasutamata lahus ära visata. Kui te kasutate samal ajal muid silmatilkasid/silmasalvi, tuleb nende ja Bepanthen® Eye silmatilkade manustamisel hoida 15 minutit vahet, Bepanthen ® Eye silmatilku kasutage alati viimasena. Ärge kasutage toodet silmavigastuste või nakkuslike silmapõletike korral. Pärast manustamist võib esineda lühiajalist hägusat nägemist, seetõttu ärge juhtige sõidukit ega kasutage masinaid enne, kui teie normaalne nägemine on taastunud. Ärge kasutage toodet pärast kõlblikkusaja lõppu. Kõlblikkusaeg on märgitud igale üheannuselisele pipetile, kotikesele ja väliskarbile. Bepanthen® Eye silmatilgad sisaldavad fosfaatpuhvrit. Pikaajalisel kasutamisel ja sarvkesta funktsionaalsete häirete korral võib Bepanthen® Eye kasutamine põhjustada sarvkestal kaltsiumisoolade sadestumist.

Säilitamistingimused
Hoida temperatuuril 2..25C. Mitte lasta külmuda. Hoida kotikesed väliskarbis.

Seadme ja pakendi sisu
Üheannuselised pipetid, 20 x 0,5 ml.

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja: Penta Arzneimittel GmbH, Werksstraße 3, D-92551 Stulln, Saksamaa.
Edasimüüja: UAB Bayer, Sporto 18, LT-09238 Vilnius, Leedu.
Esindaja Eestis: Bayer OÜ, Lõõtsa 2, 11415 Tallinn.

Päritoluriik
Saksamaa
Write Your Own Review
You're reviewing:BEPANTHEN EYE SILMATILGAD 0,5ML N20
Ваш рейтинг