ESPUMISAN EASY SUUS LAH GRAANULID 125MG N14

7,48 €

0,53 €/шт.


Состав
Simeticonum
Дозировка
125 MG
Тип товара
GRAN
Количество в упаковке
N14

Tootetutvustus, otstarve
Espumisan® Easy graanuleid kasutatakse seedetraktis gaasi kogunemisest põhjustatud kõhupuhituse leevendamiseks ning sellega seotud kõhu pingetunde, meteorismi, ülakõhu survetunde ja kuuldava sooleperistaltika korral. Espumisan® Easy graanulid lahustuvad kergesti suus, mistõttu toimeaine jõuab kiiresti seedetrakti, kus see oma toimet avaldab. Espumisan® Easy on pakendatud eraldi kotikestesse, mida on hõlbus endaga kaasas kanda, et vajaduse korral kõhupuhitust või muid liigse soolegaasi põhjustatud sümptomeid leevendada. Graanuleid ei ole vaja võtta koos veega ja neil on meeldiv sidrunimaitse.

Kasutamisjuhised
Võtke Espumisan® Easy graanuleid alati täpselt nii, nagu arst on teile rääkinud. Kui te ei ole milleski kindel, pidage nõu oma arsti või apteekriga. Espumisan® Easy soovitatav annus:

Täiskasvanud ja üle 14-aastased noorukid: ühe kotikese sisu enne või pärast sööki. Vajaduse korral võib ühe kotikese sisu võtta ka enne magamaminekut. Vajaduse korral võib igakordse annuse suurendada kahe kotikeseni. Ööpäev…
Читать далее
Write Your Own Review
You're reviewing:ESPUMISAN EASY SUUS LAH GRAANULID 125MG N14
Ваш рейтинг