ISLA-MOOS PASTILLID N30

7,27 €

0,24 €/шт.


Состав
Islandi käokõrv
Тип товара
PASTIL
Количество в упаковке
N30

Tootetutvustus, otstarve
Taimsed imemistabletid. Isla-Moos®-i koostisosad katavad palsamina ärritunud kurgu limaskesta, andes kaitse edasiste kahjustuste eest ja soodustades kiiret paranemist.
Isla-Moos® sobib eriti hästi järgmiste kurguprobleemide puhul: köhaärritus ja hääle kähedus, suur koormus häälepaeltele (lauljad, kõnepidajad), kuiv õhk (kütteperioodist või konditsioneerist tingitud), suukuivus, ninahingamise takistus.

Isla-Moos®-is sisalduvad islandi käokõrvast pärit limaained, mis katavad palsamina kurgu limaskesta. Tänu sellele on kurgu limaskest kaitstud kuiva ja saastunud õhu eest, ta terveneb kiiremini kahjustustest ja tema normaalne kaitsevõime taastub. Isla-Moos®-i saab kasutada ka profülaktika eesmärgil tundlike häälepaelte kaitsmiseks.

Kehaline treening koormab limaskesti normaalsest enam. Tulemuseks võib olla kuivanud ja tüütult kriipiv kurk. Sellistel juhtudel pakub Isla-Moos® limaskestadele loomulikku kaitset. Imemistabletid sobivad seetõttu hästi treeningu ajal kasutamiseks, takistades suu ja limaskesta kuivuse teket. …
Читать далее
Write Your Own Review
You're reviewing:ISLA-MOOS PASTILLID N30
Ваш рейтинг