ONE TOUCH GEEL-LIBESTI LIGHTS 30ML

3,90 €

130,00 €/l


Тип товара
LUBRIKANT GEEL
Количество в упаковке
30ML

Tootetutvustus, otstarve
Geel-libesti ONE TOUCH Lights on toodetud vee baasil. Läbipaistev, ei sisalta lõhnaineid, ei ole rasvane, ei jäta plekke ja annab lisanaudingut ja -mugavust teie intiimsuhtele. Geel-libesti ONE TOUCH Lights vähendab vaginaalsest kuivusest tingitud probleeme ja ebamugavustunnet intiimsetes kohtades.

Ekstra niisutav geel-libesti ONE TOUCH Lights lisab kindlust ja turvatunnet teie intiimhetkedesse.

Kasutamisjuhised
Kasutamine: Keerake maha tuubi kork ja võtke õrnalt pigistades piisav kogus geeli. Kandke seda keha intiimsetele piirkondadele . Geeli saab uuesti aktiveerida väikese koguse veega. Geel-libesti ONE TOUCH ei riku lateksit, võib kasutada koos kondoomiga.

Koostisosade loetelu (Ingredients)
Koostis: vesi, propüleenglükool, hüdroksüetüültselluloos, fenoksüetanooli, ethylhexylglycerin, imidasolidinüül, dinaatrium-EDTA (naatrium-EDTA).

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Tähelepanu!
Geel-libesti ONE TOUCH Light ei ole rasedusvastaseid omadusi ja ei sisalda spermitsiidi koostisosi. Ärrituse tekkimisel lõpetage kasutamine koheselt ja peske geeliga kokkupuutunud kohad kehal veega. Kui ärritusnähud ei möödu, pöörduge arsti poole. Libestid võivad aeglustada spermatosoidide liikuvust. Juhul kui te soovite rasestuda, konsulteerige enne selle kasutamist oma arstiga.

Säilitamistingimused
Säilitada temperatuuril alates +5 kuni +25°C kraadi, Avatuna säilib 6 kuud.

Netokogus
30 ml

Vastutav isik
Maaletooja: Forans Eesti AS, Mustamäe tee 55, Tallinn, 10621. Tel. +372 677 6426, www.forans.

Päritoluriik
Saksamaa
Write Your Own Review
You're reviewing:ONE TOUCH GEEL-LIBESTI LIGHTS 30ML
Ваш рейтинг