ORGANICUP MENSTRUAALANUM MINI N1

23,78 €

23,78 €/шт.

Только 1% товар(а/ов) ещё в наличии

Тип товара
MENSTRUAALANUM

  • Новинка

Tootetutvustus, otstarve
OrganiCup on korduvkasutatav menstruaalanum, mis asendab sidemeid ja tampoone. See võimaldab ~12 tundi lekkevaba täiuslikku vabadust. Korduvalt. Ei mingeid lekkeid ega muresid. OrganiCup mahutab sama koguse mis 3 tampooni ja seda võib kanda umbes 12 tundi, nii ei tuleta menstruatsioon end pidevalt meelde. Ei kuivust ega nakkusi. OrganiCup on valmistatud 100% pehmest meditsiinilise kvaliteediga silikoonist, mis ei häiri teie keha. Säästate raha, hoiate keskkonda. OrganiCup kestab aastaid, mitte tunde, nii pääsete pidevast jäätmetekkest ja igakuistest ostudest.

Mini suurust peaksid kasutama teismelised või naised, kes ei ole sünnitanud.

Kasutamisjuhised
Voltige ja sisestage. Pehme OrganiCup voldib end lahti, et tekitada kerge vaakum, samas jääb turvaliselt paika.
Kandke ~12 tundi. OrganiCup-i ei tunne tupes, kui see on õigesti sisestatud. Minge ujuma, jooksma või muid harrastage muid tegevusi – ei mingeid probleeme.
Tühjendage, loputage, korrake. Menstruaalanumat võite tühjendada isegi avalikes WC-des - kasutage vaid tualettpaberit. Loputage alles siis, kui olete kodus. Võite ka kasutada niiskeid salvrätikuid (näiteks OrganiWipes).

Koostisosade loetelu
OrganiCup on valmistatud 100% pehmest meditsiinilise kvaliteediga silikoonist.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Naistel on emakakaela asend erinev, mistõttu menstruaalanuma paigutamise sügavus varieerub samuti. Kui vars on tunda ja teile on see pärast paari proovimist ebamugav, saate selle lühemaks lõigata. ÄRGE lõigake vart, kui anum on tupes!
Anuma eemaldamiseks leidke varreke, samal ajal suruge OrganiCup kõhulihaste abil allapoole, kuni jõuate põhjani. Vajutage õrnalt põhja vaakumi vabastamiseks ja libistage OrganiCup küljelt küljele liigutustega välja. ÄRGE sikutage vaakumit vabastamata!

Säilitamisjuhised
Kui menstruatsioon on lõppenud - keetke topsi 3-5 min või kasutage puhastussalvrätikut (näiteks OrganiWipes) ja hoiundage OrganiCup puuvillast originaalkotikeses.

Netokogus
1 tk

Tootja
OrganiCup APS

Päritoluriik
Taani
Write Your Own Review
You're reviewing:ORGANICUP MENSTRUAALANUM MINI N1
Ваш рейтинг