RECUGEL SILMAGEEL 10G

10,75 €

Цена с картой клиента Apotheka 8,60 €

1075,00 €/kg

Rõõm Kingitus

Telli vähemalt 49 € eest tooteid ning saad omale ostukorvis TASUTA kingituse kaasa valida!


Состав
Dexpanthenol
Тип товара
SILMAGEEL
Количество в упаковке
10G

  • -20%

Tootetutvustus, otstarve
RECUGEL silmageel on silmadele värskendav ja rahustav toime. RECUGEL on mõeldud tervete silmade niisutamiseks ja kaitseks. Silmageel parandab kuivade silmade korral silmade välist niisutust, põletus- või väsimustunnet. See tunne võib olla põhjustatud pikaajalisest teleri vaatamisest, intensiivsest kuvari ees töötamisest, küttesüsteemi või õhukonditsioneeri kuivast õhust. RECUGEL sisaldab tervete silmade kaitseks toimeainena dekspantenooli. Dekspantenool kuulub B-vitamiinide rühma. Koostisaine dekspantenool muundub rakkudes pantoteenhappeks ja toimib seega B5 vitamiinina. Dekspantenooli eeliseks on tema parem imendumine paiksel manustamisel. Pantoteenhappel on keskne osa raku ainevahetuses. Pantoteenhape on inimorganismile vajalik naha ja limaskestade regeneratsiooniks.

Kasutamisjuhised
Hoidke tuubi oma silma kohal püstises asendis ja tõmmake oma alumine silmalaug õrnalt alla. Tilgutage tuubi kergelt pigistades üks tilk mõlemasse silma. Palun pange tähele, et tuubi tuleb tilgutamise ajal hoida püstises asendis. Et vältida geeli võimalikku saastumist veenduge, et tuubi ots ei puuduta teie silma või teie sõrmi. Palun pange tähele, et RECUGEL peab kasutama ainult üks ja sama isik.

Koostisosade loetelu
1 g geeli sisaldab 50 mg dekspantenooli, samuti karbomeeri, dinaatrium-EDTA, naatriumhüdroksiidi, vett ja säilitusainena tsetrimiidi.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Rohkem kui ühe ravimi kasutamisel lubage vähemalt 15 minutilist vaheaega erinevate tilkade manustamiseks. RECUGEL-i tilgutamise ajal ei tohi kanda kontaktläätsi, sest läätsed võivad määrduda ja võib ilmneda läätsematerjali kokkusobimatus ravimiga. Ka siis, kui seda kasutatakse vastavalt ravimi näidustustele, võib see põhjustada lühiajalist nägemise ähmasust sähvatuste tekkimisega ja patsient peab olema autojuhtimisel või masinatega töötamisel ettevaatlik.Palun pange tähele, et RECUGEL peab kasutama ainult üks ja sama isik.Ülitundlikkusreaktsioonid ilmnevad väga harva. Kui ilmneb ülitundlikkusreaktsioon, ärge jätkake ravimi kasutamist.
Imetamise ja raseduse ajal tuleb enne arstiga nõu pidada.
Ärge säilitage ilma korgita.

Säilitamistingimused
Säilib toatemperatuuril, kuid mitte üle +25kraadi.

Seadme ja pakendi sisu
Niisutav silmageel.

Tootja või tootja volitatud esindaja
Pharmaswiss Eesti OÜ, Tammsaare tee 47, Tallinn, Estonia, 11316

Päritoluriik
Saksamaa
Write Your Own Review
You're reviewing:RECUGEL SILMAGEEL 10G
Ваш рейтинг