STERIMAR CU SPREI 50ML

10,25 €

205,00 €/l

Rõõm Kingitus

Telli vähemalt 49 € eest tooteid ning saad omale ostukorvis TASUTA kingituse kaasa valida!


Состав
Merevesi
Тип товара
SPREI
Количество в упаковке
50ML

Tootetutvustus, otstarve
Füsioloogiline mereveelahuse aerosool. Vask kaitseb organismi nakkuse eest ja omab põletikuvastast toimet. Sterimar Cu on looduslik toode, mis aitab taastada nina limaskesta normaalse niiskuse ja aitab kõrvaldada nina eritist. Sterimar Cu eelis tavaliste füsioloogiliste lahuste ees on toode koostises olev vask ja teised merevee keemilised elemendid. Nina loputamine Sterimar Cu-ga aitab taastada tundlikuks muutunud nina normaalse toimimise. Peenpihustav aerosool puhastab õrnalt, ilma nina- ja neelu limaskesta kahjustamata. Sterimar Cu-d soovitatakse kasutada kroonilise nakkusliku riniidi, rinosinusiidi, retsidiivse riniidi, sinusiidi ja kroonilise farüngiidi puhul. Mereveelahusega nina loputamine kaitseb nina limaskesta ümbritsevas keskkonnas olevate haigustekitajate eest. Sterimar Cu-d võib kasutada koos kõikide teiste ravimitega. Sobib kasutamiseks vastsündinutele, lastele ja täiskasvanutele.

Kasutamisjuhised
Kasutamine: 2 - 4 korda päevas, mõlemasse ninasõõrmesse,10 - 15 päeva

Koostisosade loetelu
Koostis: merevesi 15,91 ml ( koostises on mineraalid Na, K, Mg ja mikroelemendid B, P, Si, Ba, Sn, Sr, Zn, Fe, Mo, Co, Al, Cr, Ni, Cu ) ja mangaani sool. Puhastatud vett on kuni 50 ml. Lenduv gaas: lämmastik.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Hoida lastele kättesaamtus kohas

Säilitamistingimused
toatemperatuuril

Seadme ja pakendi sisu
Füsioloogiline mereveelahuse aerosool. Vask kaitseb organismi nakkuse eest ja omab põletikuvastast toimet. Sterimar Cu on looduslik toode, mis aitab taastada nina limaskesta normaalse niiskuse ja aitab kõrvaldada nina eritist. Sterimar Mn eelis tavaliste füsioloogiliste lahuste ees on toode koostises olev vask ja teised merevee keemilised elemendid. Nina loputamine Sterimar Cu-ga aitab taastada tundlikuks muutunud nina normaalse toimimise. Peenpihustav aerosool puhastab õrnalt, ilma nina- ja neelu limaskesta kahjustamata. Sterimar Cu-d soovitatakse kasutada kroonilise nakkusliku riniidi, rinosinusiidi, retsidiivse riniidi, sinusiidi ja kroonilise farüngiidi puhul. Mereveelahusega nina loputamine kaitseb nina limaskesta ümbritsevas keskkonnas olevate haigustekitajate eest. Sterimar Cu-d võib kasutada koos kõikide teiste ravimitega. Sobib kasutamiseks vastsündinutele, lastele ja täiskasvanutele.

Netokogus: 50 ml

Tootja või tootja volitatud esindaja
Laboratories Fumouze

UAB Norameda, Meistru 8a, Vilnius, Leedu

Päritoluriik
Prantsusmaa
Write Your Own Review
You're reviewing:STERIMAR CU SPREI 50ML
Ваш рейтинг