LACTRASE GO 5000FCC NÄRIMISTBL N50

16,97 €


Состав
Laktaasensüüm
Тип товара
NÄRIMISTABLETID
Количество в упаковке
N50

LACTRASE® GO närimistabletid magusainetega. Toidulisand.

Üks tablett sisaldab 5000 FCC laktaasiensüümi.
Lactrase®GO sisaldab standartiseeritud Aspergillus oryzae poolt toodetud ensüümi - laktaasi.

Piimasuhkur e. laktoos sisaldub piimas ja piimatoodetes ning toitudes, mille valmistamiseks on kasutatud piimatooteid. Piimasuhkur imendub peensoolest alles siis, kui ta on lõhustatud lihtsateks suhkruteks - glükoosiks ja galaktoosiks. Lõhustumine toimub peensoole limaskesta pinnal ensüüm laktaasi toimel. LACTRASE närimistabletid sisaldavad ensüüm laktaasi, mis lõhustab piimasuhkru e. laktoosi lihtsateks suhkruteks glükoosiks ja galaktoosiks.

Koostis:
Magusained ksülitol ja sorbitool, laktaas, paakumisvastane aine (taimsete rasvhappete magneesiumisool), lõhnaiane.

Kasutamine:
1-2 närimistabletti enne laktoosi sisaldava toidu söömist. Vajaliku annuse suurus sõltub toidu laktoosi sisaldusest ja kogusest ning patsiendi laktoosi taluvusest. Alla kooliealistele lastele anda ainult arsti soovitusel.

LACTRASE kasutamine tuleb lõpetada umbes päev enne laktoositaluvustesti. LACTRASE® ei mõju piimaallergia häiretele. Piimaallergiat (ülitundlikkust piimavalgule) esineb üldiselt ainult väikelastel. Alla kooliealiste laste halvenenud piimataluvus tuleb alati selgitada arsti juures. Ka täiskasvanutel, kellel laktoosi kasutamise piiramine ja/või ensüüm laktaasi sisaldavate toodete kasutamine ei leevenda kõhuvaevusi, on põhjust täpsemateks uuringuteks nagu näiteks tsöliaakia välistamiseks.

Näiteid toiduainete laktoosisisalduse kohta:
Piimasuhkur sisaldub ainult piimas. Koos piimaga satub piimasuhkur piimatoodetesse ja sellistesse toiduainetesse, mille valmistamiseks piima kasutatakse. Toiduainete valmistamisprotsess võib vähendada piimasuhkru sisaldust. Näiteks juustude valmistamise ajal piimasuhkur hävib. Toiduaineid võib töödelda nii, et laktoosi sisaldus väheneb (vt. alternatiivsed meetodid).

Tähelepanu!
Toidulisandit ei kasutata mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise asendajana.
Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi.
Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust!
Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Säilitamine
Toatemperatuuril kõlblikkusaja lõpuni.

Netokogus 25g (50 tabletti)

Päritoluriik:
Soome

Tootja esindaja:
Oy Verman Ab, Soome
Write Your Own Review
You're reviewing:LACTRASE GO 5000FCC NÄRIMISTBL N50
Ваш рейтинг